Oferta masaży

Masaż relaksacyjno-erotyczny - "najlepsza oferta" 120zł/60min
Masaż nuru (nuri-nuri): słowo "nuru" pochodzi z języka japońskiego i oznacza wyraz "śliski". Nuri nuri to bardzo zmysłowy i odprężający masaż, w którym masażystka wykonuje zabieg używając swojego całego nagiego ciała. Jej kuszące ruchy zagwarantują każdemu najsilniejsze przeżycia.
Masaż lomi-lomi: Jest pięknym, harmonijnym masażem wywodzącym się z tradycji hawajskiej. „Lomi-lomi” to po hawajsku "wcieraj, wcieraj”. Jest to bardzo odprężająca forma masażu przeznaczona dla wszystkich Panów szukających relaksu. W odróżnieniu od innych masaży, podczas wykonywania tego zabiegu masażystka używa głównie przedramion, co zapewni niezapomniane doznania.

Masaż relaksacyjno-erotyczny: duety, trio od 250zł/60min
Ta forma masażu pozwoli Ci podwoić lub nawet potroić liczbę swoich doznań! Wyobraź sobie dwie lub nawet więcej atrakcyjnych, zmysłowych i ponętnych kobiet, które wiją się wokół Twojego ciała ocierając się o nie i masując wedle Twojego życzenia. Teraz te marzenia mogą doczekać się realizacji tylko dzięki wizycie w Massage Clinic!

Masaż dla par:
- dwie osoby są masowane przez masażystkę 200zł/60min
- dwie osoby są masowane przez dwie masażystki 280zł/60min
- jedna z osób masuje partnera razem z masażystką, ucząc się masażu 200zł/60min
- jedna osoba jest masowana przez masażystkę oraz swojego partnera, celem tej odmiany jest ukierunkowanie
- państwa na naukę odpowiednich technik masażu, by w przyszłości mogli je zastosować na sobie nawzajem. 200zł/60min

Masaż relaksacyjny 140zł/60min
Masaż wykonywany w delikatny i spokojny sposób. Ma on charakter rozluźniający i odprężający Masażystka głaszcze ciało oliwką dając ukojenie napiętym mięśniom i dodatkową energię do życia.By w pełni osiągnąć stan relaksu, do wykonania tego typu masażu, stosuje się różnego rodzaju olejki eteryczne, sole relaksacyjne, miód, a całemu zabiegowi towarzyszy odprężająca muzyka.

Masaż klasyczny 120zł/60min
To bardzo popularna forma masażu, w której masażystka w zdecydowany i mocny sposób ugniata i uciska Twoje ciało. Jej stanowczy dotyk zapewni Ci niezapomniane doznania.
Masaż HOT STONES - to terapia opierająca się na jedności ciała, psychiki i ducha. Ciepło kamieni relaksuje mięśnie i pobudza krążenie pozwalając na masaż o większej intensywności. Masaż kamieniami jest głęboko uzdrawiający. Wprowadza do ciała harmonię, równowagę i spokój. Zabieg polecany szczególnie dla osób szczególnie narażonych na stres, niespokojnych, przygnębionych, mających bóle mięśniowe.
Masaż miodem - miód dzięki swoim niezwykłym właściwości oczyści Twoją skórę i wzmocni system odpornościowy. Sama forma masażu ma charakter relaksujący.
Masaż limfatyczny - pobudza krążenie krwi i limfy, poprawiając stan całego organizmu.

Masaż wyjazdowy od 250zł/60min

Nasza masażystka przyjedzie specjalnie dla Ciebie do domu lub hotelu.

Inny masaż na życzenie klienta od 140zł/60min

Podczas masażu każdy klient otrzymuje czysty ręcznik, jednorazowe klapki i jednorazowe prześcieradło. W każdym studio jest miejsce na rzeczy osobiste klienta. Klienci mogą skorzystać z prysznica przed i po masażu.

Zapraszamy! Zobacz jak do Nas dojechać.